Jest zupełnie oczywiste, że to właśnie Panna Młoda znajduje się w centrum zainteresowania w czasie ślubu i to ona skupia całą uwagę. Dlatego też bardzo ważne są wszystkie szczegóły ubioru i wizerunku, począwszy od białej sukni poprzez odpowiednie uczesanie aż po wszystkie uzupełniające całość dodatki.

bukiety weselne

A jednym z najważniejszych dodatków, jakie są konieczne na ślubie jest odpowiedni bukiet, z którym Panna Młoda wystąpi w kościele i później w czasie wesela. Obecnie bukiety weselne są oferowane w niezliczonej ilości aranżacji, można wybierać zarówno spośród różnych gatunków kwiatów, jak i kształtu i dodatków. Ważne przy wyborze ślubnej wiązanki jest przede wszystkim to, żeby była ona dobrana do sukni, jaką założy Panna Młoda, zależnie od jej kształtu i całościowego wyglądu dobiera się różne kształty bukietów.

Poza tym specjaliści od wizerunku zalecają, żeby kolorystyka kwiatów w wiązance była spójna z makijażem. Pozwoli to na uzyskanie przemyślane, konsekwentnej stylizacji, świetnie się prezentującej w czasie uroczystości.