Kwiaciarnia Toskana

Szczecin, ul. Władysława Reymonta 3

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Szczecin, ul. Władysława Reymonta 3
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kwiaciarnia Toskana - opis
"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.” - D. Alighieri

Kwiaciarnia Toskana znajduje się na targowisku Rynek – Pogodno, przy ulicy Mickiewicza w Szczecinie. Nasza wieloletnia praktyka florystyczna pomaga dosłownie najbardziej wymagającym Nabywcom wyrażać ich najgłębsze uczucia za poradą „mowy kwiatów”. Dzień w dzień doradzamy, tworzymy i wytwarzamy niepowtarzalne kompozycje.

Pracownikami spółki są chłopcy i dziewczęta wysoko wykwalifikowane, które w zgodzie z obecnymi trendami, nie zapominając o tradycjach polskiego bukieciarstwa, zaspokoją dosłownie najbardziej efektywne gusta.

Naszą specjalnością są: bukiety okolicznościowe, wieńce pogrzebowe, dekoracje zaduszkowe, kwiatowe dekoracje ślubne , a dodatkowo szeroko pojęte zdobienie wnętrz. Poza tym posiadamy w swej ofercie ceramikę, szkło artystyczne i liczne dodatki dekoratorskie, które mogą stanowić niepowtarzalny prezent na wiele różnorakich okazji. Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa najbardziej wyszukane i nietypowe zadanie.

Naszymi Klientami są zarówno odbiorcy indywidualni jak również spółki, a również restauracje czy hotele. Dbając o Państwa komfort wprowadziliśmy specjalną usługę dowozu na terenie Szczecina i okolic.

Przygotujemy kwiaty na każde wydarzenie w Twoim życiu z gwarancją ich świeżości i niepowtarzalności.
Multimedia
Zdjęcia:
Kwiaciarnia Toskana
1
Opinie
Magdalena w dniu 2024/03/04 napisał:
Ocena:

Profesjonalna i przemila obsługa, a kwiaty wiosenne w piękne, dowiezione, przekazane z usmiechem na ustach. Serdecznie polecam.

Janek w dniu 2015/08/03 napisał:
Ocena:

Bardzo ładny bukiecik przyszedł do mojej żony, która została w Polsce, a ja zostałem w Anglii. Kontakt przez telefon miły i konkretny.

Wyświetleń Nr telefonu: 116
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.07.29 : 11536 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w woj. Zachodniopomorskie:1 Pozycja w Szczecinie:1
Chcesz być widoczny w internecie jak ta kwiaciarnia? dodaj ogłoszenie za darmo.