Kwiaciarnia Patrycja

Poznań, Rynek Jeżycki

Oceń:
(Ocena: 4, głosów: 4)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: odwiedź stronę
Ulica: Poznań, Rynek Jeżycki
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Kwiaciarnia Patrycja - opis
Wiodącym gatunkiem kwiatów w naszych kwiaciarniach są róże. Każdego dnia możesz wybierać w około czterdziestu ich gatunkach. Znajdziesz u nas najnowsze odmiany róż z całego świata - dla Ciebie sprowadzamy je nawet z Afryki.

Poza róż mamy w dystrybucji inne gatunki: storczyki, gerbery, goździki, a też kwiaty doniczkowe. Oczywiście pomożemy Ludzie wytworzyć bukiet na każdą okazję. Jeśli nie jesteś pewien jak powinien wyglądać Twój bukiet, być może pomogą Ludzie żurnale prezentujące bukiety ślubne, wieńce, ikebany , a ponadto fachowe wsparcie i wykonanie naszych florystek.

Do bukietu możesz u nas odkryć też wyjątkowy upominek na każdą okazję. Wybrane przez Ciebie kwiaty dostarczymy indywidualnie pod wskazany adres - wystarczy, że zadzwonisz.

Targi Ślubne to kopalnia wiedzy dla wszystkich pragnących zorganizować wspaniałą
i tanią ceremonię ślubną. Dla wystawców to możliwość spotkania z przyszłymi Klientami, poznanie Ich oczekiwań , a ponadto preferencji, a też zweryfikowanie prywatnej oferty.Nasza firma uczestniczy w targach od 2008 roku. W tym czasie nieustannie poszerzające się grono stałych Kontrahentów odwiedziło nasze stoiska, zapoznało się z najnowszymi trendami florystyki ślubnej. Nasze prace, demonstrowane na deskach wybiegów przez zaawansowane hostessy, stanowiły nagrody w licznych konkursach.
[MTP
Multimedia
Zdjęcia:
Kwiaciarnia Patrycja
1
Opinie
Kamila w dniu 2017/03/09 napisał:
Ocena:

Zamówiony dwa dni wcześniej wieniec nie został wykonany na czas. Efekt końcowy robionego na ostatnią chwilę bukietu był bardzo słaby. Źle obliczono długość wstęgi przez co rozdzielono słowo napisu i wyglądało to okropnie. Pracownicy nie poczuwali się do odpowiedzialności za tą sytuację i nie obniżyli ceny. Skutkiem takiego zaniedbania było spóźnienie na uroczystość.

Wyświetleń Nr telefonu: 264Przejść na stronę internetową: 387
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.07.29 : 13760 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w woj. Wielkopolskie:2 Pozycja w Poznaniu:2
Chcesz być widoczny w internecie jak ta kwiaciarnia? dodaj ogłoszenie za darmo.