Obsługiwane kraje: Polska, USA
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

Powyższa oferta zawiera również wysyłkę do krajów poza Unią Europejską, w tym USA, Kanada oraz inne kraje. Cennik dostawy jest uzależniony od kraju i można go odnaleźć klikając na powyższą ofertę.

Obsługiwane kraje: Polska, USA
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

Kupowanie kwiatów poprzez polskie kwiaciarnie internetowe jest dobrym pomysłem, ponieważ w USA ceny nominalne są wyższe od polskich. Przesyłka bukietu kwiatów lub kosza kwiatowego z USA do Polski lub z Polski do Stanów Zjednoczonych jest najdroższa, ale mimo wszystko warto zdecydować się na zamawianie poprzez polskie kwiaciarnie internetowe ze względu na niższy koszt. Im droższy bukiet kwiatów wysyłamy lub też kosz kwiatów, możemy liczyć na niższą cenę niż mielibyśmy to robić za pomocą kwiaciarni z USA.

Poza tym wiele polskich kwiaciarni internetowych ma oddziały w USA i przesyłka jest dostarczana w podanym terminie. Istnieje opcja ustalenia w jakim dniu dostarczyć bukiet kwiatów. Najczęstszym miastem do którego są wysyłane bukiety kwiatów jest Chicago (Jackowo) oraz inne skupiska Polonii jak Denver, Detroit, Los Angeles, Nowy Jork i Seattle. Chicago jest drugim po Warszawie miastem gdzie najczęściej wykorzystuje się język polski. W związku z tym istnieje bardzo duże zapotrzebowanie nawysyłkę kwiatów z Polski do USA/Kanady oraz z USA do Polski. Istnieje bardzo dużo kwiaciarni internetowych, ale powyższa oferta stanowi jedną z najlepszych na rynku pod względem łatwości zamawiania w języku polskim oraz różnych dodatkowych opcji jak kreator bukietów czy potwierdzenie dostawy na telefon SMS. Również konsultanci w polskiej kwiaciarni internetowej są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przesyłki kwiatów z Polski do USA lub też z USA do Polski. Obie opcje są korzystne i bardzo wygodny panel zamawiania kwiatów powoduje, że sporo osób korzysta z tej formy dostawy kwiatów. Mieszkając za granicą nie jest problemem aby wysłać kwiaty bliskim osobom lub obdarować ich nietypowymi prezentami jak kosz kwiatów z herbatą i słodkościami, czekoladkami.