Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Czarny

~5 km Krzemienica (0)
~5 km Łańcut (0)
~5 km Strażów (0)
~6 km Łąka (0)
~6 km Rakszawa (0)
~8 km Kraczkowa (0)
~10 km Żołynia (0)
~10 km Jasionka (0)
~10 km Nienadówka (0)
~10 km Trzebownisko (0)
~11 km Albigowa (0)
~11 km Kosina (0)
~12 km Zaczernie (0)
~13 km Handzlówka (0)
~14 km Markowa (0)
~15 km Rzeszów (0)
~15 km Gać (0)

Osiemnaste urodziny są dla młodych ludzi z Czarny wejściem w dorosły świat i z reguły otrzymują oni w tym dniu sporo wyjątkowych prezentów. Rówieśnicy zapewne postawią na różnorakie śmieszne gadżety, których oferta dzisiaj jest przeogromna, w tym momencie one są często ofiarowane z tej okazji, zwłaszcza dla chłopaków. Jednakże jeżeli chodzi o dziewczyny, to tu z kolei najczęściej pojawiają się kwiaty, czy to od rodziców, czy od kolegów i znajomych. Takim standardowym pomysłem na urodzinowy upominek dla wkraczającej w dorosłe życie młodej dziewczyny jest kosz z osiemnastoma różami. Nie tylko wspaniale on wygląda, niemniej jednak oprócz tego róże można ususzyć, dzięki czemu będą stanowić doskonałą pamiątkę na długie lata. Kilka kwiaciarni z Czarny posiada już gotowe zestawy na takie okazje, niemniej jednak nie posiada żadnego dylematu, żeby zamówić według własnego pomysłu. Można wybrać wielkość i kolor róż, koszyk, w którym zostaną ułożone i dodatki. Taki prezent bez wątpienia ucieszy każdą obchodzącą ten wyjątkowy dzień osiemnastkę i będzie pamiątką na kilka kolejnych lat.