Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Klimkówki

~3 km Rymanów (0)
~3 km Iwonicz-Zdrój (0)
~4 km Rymanów-Zdrój (0)
~6 km Lubatowa (0)
~9 km Besko (0)
~10 km Głowienka (0)
~10 km Haczów (0)
~10 km Dukla (0)
~10 km Trześniów (0)
~11 km Krosno (0)
~13 km Chorkówka (0)
~13 km Kobylany (0)
~13 km Zręcin (0)
~13 km Zarszyn (0)
~13 km Jasionów (0)
~14 km Korczyna (0)
~15 km Jaśliska (0)
~15 km Kombornia (0)

Wielu ludzi idąc na pogrzeb zastanawia się nad kwiatami, jakie powinni złożyć na grobie. Ogólnie rzecz ujmując częstokroć spotyka się wieńce pogrzebowe oraz dodatkowo wiązanki. Wieńce składane są poprzez najbliższą rodzinę, ale również poprzez współpracowników i delegacje firmowe. Posiadają one konstrukcje umożliwiające postawienie pionowo, dzięki nóżkom można je bardzo dobrze eksponować. Są one częstokroć dość znacznych rozmiarów, w przeciwieństwie do wiązanek, które są dość dużo mniejsze. Wiązanki częstokroć składa dalsza rodzina, znajomi i przyjaciele, posiadają one kształt łzy lub owalu i podkład z jodły lub liści. Nie posiada określonych zasad dotyczących wyboru kwiatów, choć raczej należy unikać dużych kontrastów kolorystycznych. Bardzo dobrze kontroluje się połączenie czerwieni z zielenią, niektórzy wybierają też biel lub różnorodne odcienie fioletu. Odpowiednia kwiaciarnia z Klimkówki dobierze z nas kolory bardzo dobrze! Najważniejsze jest również zwrócenie uwagi na trwałość kwiatów, które się wybierze, na przykład w gorące dni nie są polecane delikatne róże, które z kolei doskonale sprawdzają się gdy jest chłodniej.