Casablanca

Gdynia, ul. Świętojańska 105

Oceń:
(Ocena: 4, głosów: 1)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: odwiedź stronę
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Gdynia, ul. Świętojańska 105
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Casablanca - opis
Nasze Kwiaciarnie powstawały w Gdyni od 1989 roku. Wieloletnie praktykę zawodowe , a dodatkowo fachowa wiedza gwarantują dobrą jakość , a dodatkowo rzetelność wykonywania zleceń.

Wykonujemy dostawę kwiatów zarówno na terenie Gdyni i okolic, jak również w jakiekolwiek miejsce w kraju i na świecie za pośrednictwem Poczty Kwiatowej, z którą współpracujemy od 1990 roku. Jesteśmy priorytetowym wykonawcą jej prac.


Warto dowiedzieć się co nieco na temat symboliki kwiatów... To, jakie kwiaty dostajemy wiele mówi nie tylko o nich samych i o osobach, które je wręczają niemniej jednak także o poziomie i intensywności uczuć w relacjach międzyludzkich. Rodzaj kwiatów de fakto posiada znaczenie. Kwiaty i ich symbolika to dawno zapomniana sztuka, którą niewątpliwie warto "odkurzyć". Z kwiatowej symboliki odczytać można bardzo wiele. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Zazdrość, tęsknota, wiadomość, niepewność, doradztwo, samotność, skrywana uraza... Sprawdźcie Państwo sami, co kryje się za każdym z tych cudów natury...

TULIPAN - Fascynacja, miłość.... Tulipany symbolizują ciepłe uczucia.
GERBERA - Gerbera mówi: "Czynisz świat piękniejszym!" Jej przesłaniem jest przede wszystkim piękno.
CZERWONA RÓŻA - Miłość pełna namiętności. "Kocham Cię bardziej niż cokolwiek innego" - oto jej przesłanie.
RÓŻOWA RÓŻA - Różowa róża mówi: "Chcę wiedzieć, czy mnie kochasz!". Oznacza zatem niepewność w miłości. Perfekcyjny prezent od wielbiciela, który nie wie, czy odwzajemniasz jego uczucia.
BIAŁA RÓŻA - Symbolizuje niewinność i czystość, oddanie. Są to powody, dla których biała róża znajduje się bardzo często w bukietach ślubnych.
CZERWONY GOŹDZIK - To silna, niespełniona namiętność .Biały nie znaczy już takiej porywczości uczuć. Czerwony goździk obiecuje "szczęście" i "lojalność".
LILIA - Lilia uważana za kwiat bogów, królów i miłości. Jest symbolem piękna, elegancji, dziewictwa , czystości i niewinności.
ORCHIDEA - Oznacza czystość, wdzięk, doskonałość i skromność. Podarowana w prezencie, wskazuje na szacunek i podziw dla obdarowanej nim osoby, daje poczucie przywiązania i bliskości.
FREZJA - Frezja to wyraz szacunku, uznania , a dodatkowo radości, niemniej jednak również zaproszenie do flirtu.
NIEZAPOMINAJKA - Jeżeli damy komuś niezapominajkę to chcemy, aby ta osoba przenigdy o nas nie zapomniała. Niemniej jednak pragniemy, również ażeby stało się coś więcej, ażeby ta osoba stworzyła z nami jakiś związek, chociażby przyjaźń.
NARCYZ - Zazdrość i żal niemniej jednak również egoizm ukochanej osoby.
ŻONKIL - Żółty żonkil to przede wszystkim zazdrość, niemniej jednak również miłość bez wzajemności.
KONWALIA - Konwalia jest symbolem delikatności i nieśmiałości. Konwalie podarowuje się osobie, którą uważa się za bardzo ładną.
SŁONECZNIK - Duma, pycha i arogancja. Teraz te cechy może oznaczać słonecznik... A dodatkowo, jest to kwiat, który znaczy również "szczęście", "zabawę" i "ciepło". Słonecznik znaczy zwyczajnie, "uwielbiam Cię"
IRYS - Ten kwiat symbolizuje dobre wieści. Jego nazwa pochodzi od greckiej bogini tęczy Iris. Irys znaczy także "kreatywność" i "energię".
CHRYZANTEMA - Chryzantema kojarzy się ze smutkiem, ze zmarłymi i ogólnie rzecz biorąc nie obdarowuje się nią nikogo. Jednak znaczenie tego kwiatu jest całkiem inne, czerwona chryzantema wyraża miłość, różowa oddanie , złocista myślenie o ukochanej osobie.
STOKROTKA - Ten, kto wręcza stokrotki, jest pełen dziecięcej niewinności... I nieco brak mu zdecydowania!
KALIA - Kalia znaczy podziw i piękno. Jeżeli już dostajesz od kogoś kalie, znaczy to, że de fakto się podobasz! Wiadomość, którą kalia niesie brzmi: "Jestem Tobą zafascynowany" i "Jesteś absolutnie piękna!"
MAK - Jesteś smutna? Mak posiada przynieść ludzie radość. Oznacza pocieszenie i doradztwo.
LAWENDA - Dzięki eterycznym olejkom lawenda posiada odurzający zapach. Oznacza jednak nieufność.
MIECZYK - Mieczyki dają mężczyźni silni. Oznaczają podziw dla Twojej siły i charakteru.
FIOŁEK ALPEJSKI - Jeżeli już dostajesz od kogoś fiołek alpejski, czyli cyklamen, możliwe, że masz do czynienia z człowiekiem nieśmiałym. Skromność, niewinność, tajemnica - to symbolika fiołka alpejskiego. Wiadomość, jaką ze sobą niesie brzmi: "Proszę Cię o cierpliwość"
BLUSZCZ - Ten, kto daje Ludzie bluszcz, pragnie Cię omotać, niemniej jednak nie obawiaj się! To znakomita dusza!
BEZ - Kiść bzu znaczy bardzo słodką obietnicę i początek nowej miłości!
HABER - Oznacza tkliwość i miłosne uczucia.
JASKIER - Ma możliwość oznaczać niewdzięczność! Kto daje jaskry, może mieć ukryte motywy, dlatego kwiaty te są pewnego rodzaju ostrzeżeniem.
NAGIETEK - Najlepszy metodę aby podziękować, to dać nagietki.
BRATEK - Bratek znaczy pamięć.
BEGONIA - Jeżeli już on daje ludzie begonie, to możliwe, że wstydzi się czegoś, co zrobił i pragnie naprawić usterki.
Multimedia
Zdjęcia:
Casablanca
1
Opinie
Wyświetleń Nr telefonu: 10Przejść na stronę internetową: 29
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.08.03 : 668 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w woj. Pomorskie:6 Pozycja w Gdyni:3
Chcesz być widoczny w internecie jak ta kwiaciarnia? dodaj ogłoszenie za darmo.