Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Tarnobrzega

~13 km Sandomierz (1)
~6 km Koprzywnica (0)
~7 km Chmielów (0)
~8 km Samborzec (0)
~10 km Łoniów (0)
~11 km Trześń (0)
~12 km Skopanie (0)
~13 km Obrazów (0)
~13 km Grębów (0)
~15 km Gorzyce (0)

Kwiaciarnie internetowe są coraz popularniejsze. Wynika to z faktu, że większość Polaków ma dostęp do globalnej sieci i jest w stanie nabyć kwiaty bez wychodzenia z lokalu. Na 100% jest to bardzo komfortowe, niemniej jednak tracimy dostęp do kontaktu na żywo ze sprzedawcą, który doradzi nam. Na pewno kwiaciarnie internetowe także posiadają doradców, a też można zadać pytanie on-line np. przez e-mail. Mimo wszystko doradztwo na żywo jest bardziej precyzyjne, niemniej jednak to już uzależniony jest od sprzedawcy. Jeśli odnaleźliśmy idealną kwiaciarnie nie ma co jej przerabiać. Warto ją natomiast polecać ją innym osobom, które poszukują dobrej kwiaciarni. W ten w chwili obecnej metodę zyskuje się najwięcej nabywców przez polecanie innym. Jest to sprzedaż szeptany, który jest bardzo skuteczny chociaż jest wolniejszy od innych form reklamy, które są nieomalże natychTarnobrzegwe.