Małopolskie

image

Nazwa Naszej KWIACIARNI pochodzi od pnącza , które w naturalnych warunkach [MADAGASKAR] dochodzi wręcz do 6m a jego kwiaty obficie zakwitające póżnym latem wydzielają przepiękny zapach rozchodzący się po całym mieszkaniu. W doniczce w domowych warunkach pnącze to dochodzi do 2m a po paru latach ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Swoją przygodę z kwiaciarnią rozpoczęliśmy w 2006 r, na sam początek był to jedynie nieduży sklep stacjonarny, prędko natomiast zrozumieliśmy że to aktualnie dekoracje to jest to co chcemy robić. Już na początku mojej działalności pojawili się pierwsi kontrahenci którzy nam zaufali i ...

image

Duża i przestronna kwiaciarnia, która oprócz wyrobów kwiatowych w swojej ofercie posiada duży wybór dodatków dekoracyjnych, takich jak figurki, świeczki, wazony, ekskluzywne doniczki oraz opakowania. Punkt ten oferuje Państwu także usługę dekoracyjnego pakowania prezentów.

image

Pracownia Eustoma to miejsce idealne nawet dla najbardziej wymagających klientów. Każdy bukiet, wiązanka robione są z ogromną starannością i pasją. Zadbamy o oprawę florystyczną każdej Państwa imprezy okolicznościowe.

Kwiaciarnie internetowe są coraz tańsze, ponieważ mają w osobistej spisie produktów/usług szeroki asortyment, a także obniżają koszty za poradą mniejszej kadry, ponieważ kurier doręcza kwiaty, a florysta może być wyłącznie i wyłączenie w siedzibie głównej kwiaciarni. Taka kwiaciarnia internetowa działa bardzo sprawnie i w wypadku zleceń hurtowych można wynegocjować duże zniżki. Najbardziej pasują kwiaciarnie internetowe osobom mieszkającym za granicą, ponieważ mogą przesłać w dowolnym momencie kwiaty z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej (wystarczy wyłącznie dostęp do globalnej sieci albo telefonu, ponieważ niektóre internetowe zakłady florystyczne mają alternatywę zamawiania bukietów i kwiatów w ten sposób). Bardzo łatwe są także płatności, które można dokonywać na różnorodne sposoby. Zaczynając od systemu paypal, który obsługuje karty kredytowe i można dzięki temu przeliczyć wartość pieniędzy na inną walutę, a kończąc na szybkich płatnościach opartych na walucie bitcoin, a także łatwych przelewach bankowych. Coraz więcej banków ma bezpłatne albo tanie przelewy do innych krajów, więc nie posiada z tym kłopotu, tak jak było to kiedyś.