Tęcza Kwiat

Łódź, ul. Broniewskiego 65

Oceń:
(Ocena: 0, głosów: 0)
Telefon: wyświetl Nr telefonu
Strona www: teczakwiat.pl
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Łódź, ul. Broniewskiego 65
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Tęcza Kwiat - opis
Oferta florystyki ślubnej

Powstawanie aranżacji z pięknych i w każdej chwili świeżych kwiatów powoduje nam ogromną satysfakcję i przyjemność. Nasze dekoracje tworzą estetyczną ogół i nadają stosowny charakter temu wyjątkowemu wydarzeniu. Na tle konkurencyjnych spółek wyróżniamy się nowatorskimi rozwiązaniami i ciągłym rozszerzaniem bazy elementów dekoracyjnych.

Nasza oferta dekoracji ślubnych obejmuje m.in.: szeroki wybór szklanych naczyń i wazonów, stojaki, latarenki, lampiony, świeczniki i świece, tiul i ozdobne chwosty, serca i wianki do położenia lub zawieszenia, materiały do dekoracji altan, pokrowce na krzesła kościelne i inne. Na 100% jest to uzupełnienie dla naszych świeżych i pięknych kompozycji kwiatowych.

Podczas spotkań w kwiaciarni proponujemy „linię produktów”’, czyli takie wykonanie kompozycji kwiatowych, aby połączyła je jednakowa stylistyka , kolorystyka, użycie podobnych składowych elementów i naczyń. Przede wszystkim słuchamy, bo prawie każdy nabywca ma indywidualną wizję własnej uroczystości, potem uruchamiamy wyobraźnię i profesjonalnie doradzamy.

Dekoracje mogą powstać na podstawie nowego koncepcji lub na bazie fotografii z wielu naszych zrealizowanych wystrojów ślubnych lub fotografii przyniesionych poprzez kontrahentów. Za każdym razem, bez żadnych odstępstw, uwzględniamy budżet kontrahentów. Oglądamy też kościół i salę weselną, aby nie gorzej określić miejsca do udekorowania, dopasować stylistykę, kolory i skalę kompozycji kwiatowych do wybranego poprzez Państwa wnętrza.

Cena poszczególnych elementów uzależniona jest od pory roku, dostępności wybranych kwiatów, wielkości kompozycji , a dodatkowo zakresu usługi. Ostateczna dokładna cena ustalana jest indywidualnie z klientem.
Oferta florystyki żałobnej

W tak trudnej chwili równie ważny jest wybór kwiatów na ceremonię pogrzebową, które są symbolem pożegnania ze zmarłym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kwiatów pamięci, w której prezentujemy kompozycje tradycyjne, eleganckie, a też niebanalne. Nasze wiązanki odróżniają się ładnym wykonaniem, dobrą szkołą kompozycji i dużą ilością dodatków.

wieńce, w których kwiaty piją wodę, też na stojakach
wiązanki pogrzebowe,
bukiety kondolencyjne,
kompozycje na trumnę,
dekoracje urny,
oprawę kwiatową uroczystości konsolacyjnych,
wiązanki okolicznościowe na pomnik z kwiatów żywych i sztucznych całoroczne
piękne wiązanki i dekoracje na Wszystkich Świętych z kwiatów żywych i sztucznych
kwiatowe krzyże i serca
dekoracje zniczy skomponowane z wiązanką

Dla Państwa wygody możemy przewieźć wieńce na cmentarz.
Niezwykłe uwarunkowania

Urodziny, imieniny, jubileusze, przyjęcia - na te okazje polecamy wyjątkowe bukiety, urocze bukieciki, stylowe kompozycje w naczyniach i kosze kwiatowe.


O firmie

Moja przygoda z kwiatami zaczęła się w 1995r.. Od tego czasu zawodowo zajmuję się florystyką. Praca z kwiatami jest moją miłością i sposobem na życie. Największe zawodowe marzenie spełniło się w 2001r. - wraz z mężem i rodzicami otworzyliśmy w Łodzi przy ul. Broniewskiego 65 kwiaciarnię TĘCZA-KWIAT.

Od tego czasu wspólnie z pracującymi u nas uzdolnionymi florystami kreujemy całe woni i interesujących wyrobów miejsce, gdzie z pasją pracujemy dla naszych kontrahentów . Posiadamy bogaty asortyment kwiatów
i dodatków, prezentów, świec, wazonów, donic itp.

Nieustająco doskonalimy osobiste kwalifikacji na kursach, uczestnicząc w warsztatach i oglądając pokazy florystyczne. Kreujemy duży, zgrany zespół gotowy do największych wyzwań. Odróżnia nas ogromne doświadczenie, dobra jakość usług i elastyczność w pracy „na gorąco”, co jest doceniane poprzez np. koordynatorów ślubnych.

Obsługujemy sale weselne, szkoły, urzędy, banki, restauracje, hotele, duże i niezbyt duże spółki i chłopcy i dziewczęta swoje.

Wykonujemy kwiatowe oprawy ślubów - od bukietów, poprzez dekoracje samochodów, po najbardziej wykwintne i złożone aranżacje kościołów i sal weselnych. Opracowaliśmy na prywatne zamówienie ponad 1000 pięknych wiązanek ślubnych i udekorowaliśmy dziesiątki kościołów i sal weselnych wywołując niezmiennie uśmiechy zadowolenia na twarzach kontrahentów.

Obsłużyliśmy dziesiątki targów, zjazdów i konferencji, podczas których nasze kwiaty z klasą uświetniały chwile spotkań.

Również we florystyce żałobnej jesteśmy profesjonalistami, robimy piękne wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe , a dodatkowo dekoracje do urn i trumien.

Jesteśmy solidnym partnerem i odpowiedzialnym wykonawcą prac.
Za każdym razem świeże kwiaty
Dostawy świeżych kwiatów 6x w tygodniu!


Za sprawą częstych dostaw świeżych kwiatów dbamy o jakość kwiatowych wiązanek i kompozycji wychodzących z naszych rąk. Kupujemy tyle kwiatów, ile jest potrzebne na krótki czas naprzód, aby ich nie magazynować. Dzięki temu bukiety komponujemy jedynie ze świeżych kwiatów, a kontrahenci długo mogą się cieszyć ich pięknem.
Rośliny doniczkowe

Kwiaty doniczkowe są miłą ozdobą wnętrz i idealnym prezentem dla bliskich. Na co dzień oferujemy kilka roślin doniczkowych kwitnących i ozdobnych z liści. Przy zakupie roślin doniczkowych można u nas liczyć na specjalistyczna informację o ich pielęgnacji , a dodatkowo ciekawe udekorowanie.
Artystyczne pakowanie prezentów

Od lat pięknie i gustownie pakujemy prezenty. Posiadamy ogromną bazę wstążek, papierów i dodatków w różnym stylu.

Dopasowujemy się do każdej okazji. Nietuzinkowym rozstrzygnięciem jest połączenie prezentu z kwiatami - mniejsze prezenty możemy zaaranżować w bukiecie, większe w koszu kwiatowym.

Ciekawie dekorujemy butelki alkoholu na prezent.
Coś jeszcze...

Poza kwiatów znajdziecie Wy u nas atrakcyjną ceramikę, akcesoria do roślin doniczkowych ( nawozy, podpórki, doniczki plastik ), szkło ozdobne i użytkowe, wyroby wikliniarskie, drobiazgi i figurki na prezent i do dekoracji lokalu mieszkalnego , a dodatkowo świece i piękne dekoracje świąteczne i sezonowe.

Wysyłki kwiatów

Oferujemy możliwość wysyłki kwiatów na terenie Łodzi i okolic, całej Polski, a też w każde miejsce na świecie.

Bukiety, kosze kwiatowe i wieńce do doręczenia w Łodzi robimy w oparciu o katalogi lub koncepcja i potrzeby klienta. Do kwiatów okolicznościowych polecamy prezenty i karty okolicznościowe.

Wykonanie bukietów do doręczenia poza Łodzią po dokładnym omówieniu zlecamy sieci kwiatowej.

Zapraszamy do kwiaciarni po bliższe informacje.
Multimedia
Zdjęcia:
Tęcza Kwiat
Tęcza Kwiat
12
Opinie
Wyświetleń Nr telefonu: 7Przejść na stronę internetową: 31
Wyświetleń ogłoszenia od 2015.08.13 : 1006 » edytuj ogłoszenie
Pozycja w woj. Łódzkie:8 Pozycja w Łodzi:4
Chcesz być widoczny w internecie jak ta kwiaciarnia? dodaj ogłoszenie za darmo.