Wynik rozszerzony do: Podlaskie

image

Oferujemy: - Kwiaty doniczkowe - Kwiaty cięte - Wiązanki okolicznościowe - Bukiety Ślubne - Bukiety na zamówienie ( z odbiorem osobistym) - Ziemię do kwiatów - Doniczki - Wieńce, wiązanki sztuczne - Wieńce z kwiatów ciętych - Szarfy Białystok, ul. Żabia 11 Serdecznie Zapraszamy!!!

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia Rzym to solidna firma rodzinna działająca od 1993 r. Firma powstała w gospodarstwie ogrodniczym założonym w 1975 r. przez Grażynę i Wiesława Rzymskich zajmującym się produkcją i uprawą kwiatów ciętych, które nieprzerwanie z sukcesami prowadzi działalność.   Kwiaciarnia Rzym ...

w okolicy Supraślu

~13 km Białystok (1)
~8 km Wasilków (0)

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się kwiaciarnie internetowe. Coraz więcej stacjonarnych kwiaciarni posiada w indywidualnej spisie produktów/usług także zamawiane kwiatów przez globalną sieć Internet , a oprócz tego telefon. Wynika to z faktu, że coraz więcej nabywców jest zapracowanych i może z dowolnego miejsca na ziemi zamówić sobie kwiaty dla ukochanej mężczyźni i kobiety, także z dostawą. Miłym prezentem może być bukiet kwiatów do miejsca pracy danej mężczyźni i kobiety. Z pewnością współpracownicy takiej obdarowanej mężczyźni i kobiety będą patrzeć z podziwem , a oprócz tego zazdrością. Globalną sieć może być użyty w wyśmienity metodę i wiedzą o tym także kwiaciarnie w Supraślu, które rozwijają swoją propozycję o katalog kwiatów w Internecie. W ogromnej liczbie przypadków kwiaciarnie odróżniają się formą zamawiania, ale idea jest ta sama.