image

Oferujemy: - Kwiaty doniczkowe - Kwiaty cięte - Wiązanki okolicznościowe - Bukiety Ślubne - Bukiety na zamówienie ( z odbiorem osobistym) - Ziemię do kwiatów - Doniczki - Wieńce, wiązanki sztuczne - Wieńce z kwiatów ciętych - Szarfy Białystok, ul. Żabia 11 Serdecznie Zapraszamy!!!

Obsługiwane kraje: Polska, UE
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Fotograf ślubny Monika Kujawska, oferuje reportaże ślubne, z chrztu świętego, sesje wizerunkowe, dziecięce.

image

F&M Studio Decor, to kreatywna kwiaciarnia z pasją dla Ciebie. Kochamy Kwiaty i jesteśmy doświadczonymi florystkami, dekoratorkami sal i realizatorkami niesamowitych kreacji weselnych. W naszej kwiaciarni każdy bukiet, każda kompozycja są przygotowane z duszą.Zajmujemy się florystyką ślubną. Stworzymy ...

w okolicy Białegostoku

~5 km Kleosin (0)
~7 km Wasilków (0)
~12 km Choroszcz (0)
~13 km Supraśl (0)

W dobie globalnej sieci Internet kwiaciarnie lokalne posiadają się zupełnie nieźle. Wynika to z faktu, że najpopularniejsze kwiaciarnie internetowe w Polsce, a nawet na Świecie współpracują z lokalnymi kwiaciarniami w celu dostarczenia kwiatów jak najszybciej i najsprawniej. Dzięki lokalnie działającym kwiaciarniom np. w Białymstoku można skrócić czas dostawy, a także zagwarantować świeże i piękne kwiaty czy też bukiety w współzależności od tego co klient zamówił.