Wynik rozszerzony do: Podlaskie

image

Oferujemy: - Kwiaty doniczkowe - Kwiaty cięte - Wiązanki okolicznościowe - Bukiety Ślubne - Bukiety na zamówienie ( z odbiorem osobistym) - Ziemię do kwiatów - Doniczki - Wieńce, wiązanki sztuczne - Wieńce z kwiatów ciętych - Szarfy Białystok, ul. Żabia 11 Serdecznie Zapraszamy!!!

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia Rzym to solidna firma rodzinna działająca od 1993 r. Firma powstała w gospodarstwie ogrodniczym założonym w 1975 r. przez Grażynę i Wiesława Rzymskich zajmującym się produkcją i uprawą kwiatów ciętych, które nieprzerwanie z sukcesami prowadzi działalność.   Kwiaciarnia Rzym ...

w okolicy Dobrzyniewa Kościelnego

~11 km Białystok (1)
~7 km Choroszcz (0)
~11 km Wasilków (0)
~12 km Kleosin (0)
~15 km Knyszyn (0)

Dobra kwiaciarnia to przede wszystkim pracownicy. O ile nam odpowiadają pracownicy kwiaciarni, to warto regularnie ją odwiedzać. Kwiaty są idealne na nieomalże każdą okazję. Kolor kwiatów posiada znaczenie, więc warto zorientować się przed kupnem u sprzedawcy co dany kolor oraz rodzaj kwiatka znaczy. Z drugiej strony nie należy popadać w skrajności i nabywać wybranej osobie kwiatów dzień w dzień. Ze 100% pewnością dosłownie najpiękniejsze kwiaty stracą na swoim uroku jeżeli już będą one wręczane zbyt w wielu wypadkach. Piękne kobiety otrzymują bardzo często bukiety kwiatów i wręczając kolejny raz to samo możemy wypaść niezbyt oryginalnie, a tego nie chcemy. Warto w tak zaistniałej okoliczności zastanowić się nad innym rodzajem bukietów. Najbardziej oryginalne bukiety są sprzedawane jako bukiety z lizaków oraz z broszkami. Są również bukiety z pieluch, ale one raczej pasują na bukiet dla młodej mamy niż dla wybranki serca.