Wynik rozszerzony do: Podlaskie

image

Oferujemy: - Kwiaty doniczkowe - Kwiaty cięte - Wiązanki okolicznościowe - Bukiety Ślubne - Bukiety na zamówienie ( z odbiorem osobistym) - Ziemię do kwiatów - Doniczki - Wieńce, wiązanki sztuczne - Wieńce z kwiatów ciętych - Szarfy Białystok, ul. Żabia 11 Serdecznie Zapraszamy!!!

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia Rzym to solidna firma rodzinna działająca od 1993 r. Firma powstała w gospodarstwie ogrodniczym założonym w 1975 r. przez Grażynę i Wiesława Rzymskich zajmującym się produkcją i uprawą kwiatów ciętych, które nieprzerwanie z sukcesami prowadzi działalność.   Kwiaciarnia Rzym ...

w okolicy Kleosina

~5 km Białystok (1)
~10 km Choroszcz (0)
~13 km Wasilków (0)

Podczas wesela bardzo potrzebna jest kwiaciarnia z Kleosina, ponieważ należy udekorować kościół co jest skomplikowanym zadaniem. Niektóre Pary Młode radzą sobie w ten metodę, że przewidują miesiąc wesela i w tym czasie ma możliwość się zdarzyć, że kościół będzie udekorowany za nas samych w związku z przykładowo. dożynkami. Ze 100% pewnością mężczyźni i kobiety, które posiadają ślub cywilny muszą już udekorować miejsce wesela sami, niemniej jednak tutaj także sala weselna jest w znaczącej liczbie przypadków wykonana. Zmienia się to wówczas gdy wynajmujemy salę do tego nieprzystosowaną albo własny mieszkanie, dom co jest rzadkością w obecnym czasie. Najbardziej wygodnym rozwiązaniem jest wynajęcie Sali weselnej, niemniej jednak z drugiej strony jest to rozwiązanie droższe. Jak więc widać bukiety oraz kwiaty są bardzo związane z tematyką weselną, co powoduje uśmiech na twarzy właścicieli kwiaciarni z Kleosina, ponieważ w okresie letnim kiedy to jest najwięcej ślubów kwiaciarnie oraz sale weselne, a także cała branża weselna przeżywa rozkwit.