Wynik rozszerzony do: Podlaskie

image

Oferujemy: - Kwiaty doniczkowe - Kwiaty cięte - Wiązanki okolicznościowe - Bukiety Ślubne - Bukiety na zamówienie ( z odbiorem osobistym) - Ziemię do kwiatów - Doniczki - Wieńce, wiązanki sztuczne - Wieńce z kwiatów ciętych - Szarfy Białystok, ul. Żabia 11 Serdecznie Zapraszamy!!!

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia Rzym to solidna firma rodzinna działająca od 1993 r. Firma powstała w gospodarstwie ogrodniczym założonym w 1975 r. przez Grażynę i Wiesława Rzymskich zajmującym się produkcją i uprawą kwiatów ciętych, które nieprzerwanie z sukcesami prowadzi działalność.   Kwiaciarnia Rzym ...

w okolicy Juchnowca Kościelnego

~12 km Białystok (1)
~8 km Kleosin (0)
~13 km Zabłudów (0)
~14 km Suraż (0)

Czy układanie kwiatów jest sztuką? Bez wątpienia TAK! Nasze wieloletnie praktykę w biznesie kwiaciarskiej pozwoliło nam na napotkanie ludzi, które z pewnością traktują układanie kwiatów jak sztukę i kategorycznie mają talent do realizacji najbardziej wymyślnych kompozycji kwiatowych. Jak w innych dziedzinach, tak i we florystyce istnieją trendy i mody, które osoba zajmująca się tą tematyką na serio, śledzi. Czy nie będąc profesjonalistą mogę ułożyć kwiaty w ładny metodę i jeżeli już tak, to jak mam to zrobić? Takie pytanie często słyszymy od naszych klientów. Zarówno w internecie jak i w postaci tradycyjnych, drukowanych poradników można wyszukać mnóstwo inspiracji. Pełna gama sposobów na ułożenie bukietu, który nie tylko sam w sobie będzie interesujący. Odpowiednia aranżacja umożliwia na dopasowanie do wnętrza i zbudowanie harmonijnej całości , a dodatkowo wyjątkowego efektu. Aby dostać w pomieszczeniu efekt trójwymiarowy, można skomponować bukiet w rodzaju tapety zastosowanej na ścianach. Wystarczy dobrać takie same bądź podobne kwiaty jak widnieją na ścianie. W ten metodę można łatwo wyprodukować trójwymiarowy efekt. Dla wzmocnienia efektu, bukiet można luźno rozłożyć i wyprodukować kompozycję w rodzaju artystycznego nieładu. Całość świetnie będą dopełniać stylizowane dodatki, przykładowo wazon. Mało ważące rośliny o niewielkich kwiatach, można umieścić w fiolkach dostępnych zarówno a aptekach jak i kwiaciarniach. Tak zrealizowane detale za pomocą przyssawek nadają się do umieszczenia na ścianie. To bardzo ciekawa kompozycja i do tego żywa. To tylko kilka przykładów. Ograniczeniem jest tylko i tylko nasza wyobraźnia! Eksperymentuj, szukaj inspiracji w globalnej sieci Internet i w popularnym życiu, daj się ponieść spersonalizowanej wyobraźni, a z pewnością uda Inni ludzie się wyprodukować efektowną i oryginalną kompozycję.