Wynik rozszerzony do: Podlaskie

image

Oferujemy: - Kwiaty doniczkowe - Kwiaty cięte - Wiązanki okolicznościowe - Bukiety Ślubne - Bukiety na zamówienie ( z odbiorem osobistym) - Ziemię do kwiatów - Doniczki - Wieńce, wiązanki sztuczne - Wieńce z kwiatów ciętych - Szarfy Białystok, ul. Żabia 11 Serdecznie Zapraszamy!!!

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia Rzym to solidna firma rodzinna działająca od 1993 r. Firma powstała w gospodarstwie ogrodniczym założonym w 1975 r. przez Grażynę i Wiesława Rzymskich zajmującym się produkcją i uprawą kwiatów ciętych, które nieprzerwanie z sukcesami prowadzi działalność.   Kwiaciarnia Rzym ...

w okolicy Turośni Kościelnej

~15 km Białystok (1)
~9 km Kleosin (0)
~9 km Suraż (0)
~11 km Łapy (0)
~14 km Choroszcz (0)

Żonkile w Turośni Kościelnej można z powodzeniem nabyć w kwiaciarni, ponieważ kwiat ten długo utrzymuje się w wodzie. Słowo żonkil wywodzi się z francuskiego języka i znaczy żółtego narcyza, ponieważ taki teraz kolor cechuje żonkile. Jest to kwiat, który jest nietuzinkowy jeśli chodzi o wręczanie, ponieważ symbolizuje zazdrość lub miłość bez wdzięczności. W Turośni Kościelnej kwiaciarnie posiadają w spersonalizowanej spisie produktów/usług żonkile.