Wynik rozszerzony do: Podlaskie

image

Oferujemy: - Kwiaty doniczkowe - Kwiaty cięte - Wiązanki okolicznościowe - Bukiety Ślubne - Bukiety na zamówienie ( z odbiorem osobistym) - Ziemię do kwiatów - Doniczki - Wieńce, wiązanki sztuczne - Wieńce z kwiatów ciętych - Szarfy Białystok, ul. Żabia 11 Serdecznie Zapraszamy!!!

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia Rzym to solidna firma rodzinna działająca od 1993 r. Firma powstała w gospodarstwie ogrodniczym założonym w 1975 r. przez Grażynę i Wiesława Rzymskich zajmującym się produkcją i uprawą kwiatów ciętych, które nieprzerwanie z sukcesami prowadzi działalność.   Kwiaciarnia Rzym ...

w okolicy Choroszcza

~12 km Białystok (1)
~10 km Kleosin (0)
~15 km Wasilków (0)
~15 km Tykocin (0)

Coraz mniej jest ślubów w Polsce, niemniej jednak jeśli występują, to z wielką pompą. Stąd również najistotniejsze są kwiaty na takie uroczystości jak wesela. A pracy przy takiej imprezie jest sporo. Zaczynając od dekoracji kościoła, a kończąc na dekoracji kwiatowej sali weselnej, która jest najbardziej istotnym elementem imprezy, ponieważ to tutaj przebywają gości weselni przez znakomita większość czasu. Warto z tego powodu zadbać o dobrą salę weselną w Choroszcu albo okolicach , a oprócz tego jej dekorację. Najczęściej sale weselne posiadają już gotowe dekoracje i nie powinno się je przy tym upiększać, niemniej jednak ze stuprocentową pewnością jest to możliwe jeśli Para Młoda sobie tego życzy. W Choroszcu istnieje kwiaciarnie, które specjalizują się w tego rodzaju usługach.