image

KOMPLEKSOWA DEKORACJA I ARANŻACJA: - przyjęć weselnych - komunijnych - sal - kościołów - konferencji - biur - witryn sklepowych - wnętrz mieszkalnych - sklepów i asortymentu w nim się znajdującego

image

Kwiaty cięteKwiaty doniczkoweWiązanki ślubneBukietyWieńce, palmy NawozyOchrona roślinNasionaDoniczkiUpominki

image

Dostarczamy kwiaty na każdą okazję -NON STOP!!!(również w niedzielę ) Zapomniałeś ??- większość zamówień realizujemy w ciągu kilku godzin! NIE MUSISZ SIĘ REJESTROWAĆ !!- POŚLIJ MEILA LUB ZADZWOŃ!!!!!

w okolicy Rybnika

~12 km Żory (1)
~5 km Jejkowice (0)
~7 km Radlin (0)
~8 km Gaszowice (0)
~9 km Marklowice (0)
~10 km Wilcza (0)
~10 km Rydułtowy (0)
~10 km Czernica (0)
~11 km Lyski (0)
~11 km Rudy (0)
~12 km Pilchowice (0)
~12 km Palowice (0)
~12 km Pszów (0)
~13 km Pstrążna (0)
~14 km Mszana (0)
~15 km Kornowac (0)
~15 km Knurów (0)

W niedzielę dużo ludzi z Rybnika spotyka się wśród rodzinnym i są różne imprezy okolicznościowe, dlatego poszukiwane są kwiaciarnie. W kwiaciarni w Rybniku można zakupić kwiaty i bukiety. Z pewnością można to zrobić adekwatnie uprzednio, ale zdecydowana większość ludzi nie pamięta o takich sprawach, co także wymaga planowania i sprawnej organizacji. Dlatego zdecydowana większość kwiaciarni działa także w niedzielę, ale jest to zależne do miejsca. W pewnych przypadkach czasami kwiaciarni otwartych w niedzielę w mniejszych miejscowościach jest niewiele, ale wystarczy pojechać do większej miejscowości i tam bez wątpienia znajdą się kwiaciarnie czynne w niedziele, które mają adekwatnie przeszkolonych pracowników.