image

Dostarczamy kwiaty na każdą okazję -NON STOP!!!(również w niedzielę ) Zapomniałeś ??- większość zamówień realizujemy w ciągu kilku godzin! NIE MUSISZ SIĘ REJESTROWAĆ !!- POŚLIJ MEILA LUB ZADZWOŃ!!!!!

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaty cięteKwiaty doniczkoweWiązanki ślubneBukietyWieńce, palmy NawozyOchrona roślinNasionaDoniczkiUpominki

image

KOMPLEKSOWA DEKORACJA I ARANŻACJA: - przyjęć weselnych - komunijnych - sal - kościołów - konferencji - biur - witryn sklepowych - wnętrz mieszkalnych - sklepów i asortymentu w nim się znajdującego

Bardzo wiele osób emigruje do innych krajów Unii Europejskiej. W związku z tym pozostała w rodzinnym kraju rodzina i znajomi mają potrzebę wysłania kwiatów bliskim osobom. W dobie internetu , a oprócz tego tanich telefonów można zamówić kwiaty lub bukiety w bardzo łatwy i przystępny dla każdego sposób. Wystarczy wejść na stronę lokalnej kwiaciarni gdzie znajduje się nasza bliska osoba i zdecydować jaki rodzaj kwiatów lub bukietu chcemy wyselekcjonować. Znakomita większość kwiaciarni ma bardzo zaawansowane katalogi z których można wyselekcjonować rzeczywiście piękne kwiaty na każdą okazję. Niekoniecznie należy je zobaczyć na żywo, ponieważ fotografię są zrealizowane w bardzo dobrej jakości. Niestety wyłącznie zapachu nie można wyczuć, ale później może się to skonwertować, ponieważ naukowcy już pracują nad mechanizmem przekazywania zapachów za poradą internetu lub innych przekaźników.