image

Odkryj wyjątkową kolekcję świeżych kwiatów w naszym KWIATOMACIE mieszczącym się na Ruczaju w Krakowie na terenie C.H. Atut ul Czerwone Maki 33. W automacie panuje stała temperatura ok 8stC dlatego bukiety z KWIATOMATU to gwarancja świeżości i piękna bez względu na temperaturę otoczenia. Bukiety ...

Obsługiwane kraje: Polska, UE
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Duża i przestronna kwiaciarnia, która oprócz wyrobów kwiatowych w swojej ofercie posiada duży wybór dodatków dekoracyjnych, takich jak figurki, świeczki, wazony, ekskluzywne doniczki oraz opakowania. Punkt ten oferuje Państwu także usługę dekoracyjnego pakowania prezentów.

Wielu emigrantów zarobkowych z Krakowa chciałoby wysłać kwiaty z różnej okazji do swojego rodzinnego państwie, czyli Polski. Można tego dokonać za radą kwiaciarni internetowej albo również lokalnej z Krakowa, która oferuje również przesyłkę kwiatową n obszarze Krakowa. Jest to niesłychanie ważne, ponieważ niektóre kwiaciarnie nie oferują przesyłki kwiatowej i nie ma stosownej infrastruktury niezbędnej do przewożenia bukietu kwiatów i innych rzeczy zakupionych przez nabywców. Ważnym aspektem jest również posiadanie infrastruktury , a dodatkowo kodu zarządzającego potrzebnego do odbierania wpłat od nabywców zagranicznych. Emigrant zarobkowy z Krakowa nie może udać się bezpośrednio do kwiaciarni w Krakowie i zapłacić, dlatego priorytetową formą zamówienia musi być globalną sieć, gdzie kontrahent dokonuje wyboru, czasami popartym rozmową telefoniczną, a w następnym etapie ważna jest płatność. Najlepsze kwiaciarnie internetowe posiadają bardzo kilka metod płatności, które pozwalają na płacenia za kompozycje kwiatowe w praktyce z każdego miejsca na kuli ziemskiej, co jest bardzo wygodne i zarazem niesamowite, ponieważ jest to rzadkość w innych krajach. Coraz więcej kwiaciarni w Krakowie i całej Polsce zaczyna dostrzegać wielki potencjał płynący z kwiaciarni internetowych, które są bardzo wygodne. Jednakże aktualnie bardzo trudno jest się wybić na rynku kwiaciarni internetowych, dlatego dość dużo kwiaciarni lokalnych współpracuje z największymi kwiaciarniami internetowymi w roli podwykonawców, czyli sprzedaje kwiaty i oddaje prowizję kwiaciarni internetowej za to , że kontrahent kupił kwiaty przez platformę danej kwiaciarni internetowej. Jest to uczciwa forma wymiana środków i zasobów, ponieważ platforma internetowa nie jest łatwo do wykonania, a także liczna konkurencja nie pozwoli myśleć o stabilności takiej kwiaciarni internetowej, ponieważ trendy zmieniają się bardzo dynamicznie.