image

Duża i przestronna kwiaciarnia, która oprócz wyrobów kwiatowych w swojej ofercie posiada duży wybór dodatków dekoracyjnych, takich jak figurki, świeczki, wazony, ekskluzywne doniczki oraz opakowania. Punkt ten oferuje Państwu także usługę dekoracyjnego pakowania prezentów.

image

Ślubny Ambaras to firma zajmująca się kompleksową organizacją ślubów i wesel. W ramach swoich usług oferuję również dekoracje kościoła i sali weselnej. 

Wesele jest bardzo ważną uroczystością. Z racji faktu, że w Krakowie przeprowadza się coraz mniej wesel, to już pojawienie się zapowiedzi jest wielkim wydarzeniem dla okolicznych mieszkańców. W związku z tym warto dobrze się przygotować do tego wydarzenia. Pary Młode popełniają ten błąd, że próbują wszystko perfekcyjnie przygotować, co na pewno jest pozytywną cechą, niemniej jednak ma możliwość to nas też wpędzić we frustrację, ponieważ za każdym razem coś wypadnie niezapowiedzianego, a co więcej w bardzo wielu przypadkach impreza weselna zależy od samej pogody, co jest dużym utrudnieniem dla większości biesiadników w Krakowie i okolicach, priorytetowo gdy jest to wesele pod namiotami, które staje się coraz popularniejsze. Pogoda uzależnia nas od wyboru Sali weselnej czy namiotów, niemniej jednak warto przygotować to na co posiadamy wpływ jak najlepiej. Takim elementem dekoracyjnym są bukiety weselne, które są wręczane Parze Młodej. Ogólnie wesele składa się z wielu kwiatów i wiązanek też jako detale dekoracyjne jak również też dla Rodziców Pary Młodej, która jest z tego prezentu niesłychanie zadowolona. Bukiety ślubne są wręczane na samym początku imprezy po toaście na cześć Pary Młodej. Również sala weselna obfituje w piękne okazy kwiatowe , a dodatkowo inne cuda dekoracji, które umie zaprojektować jedynie i jedynie świetny pracownik kwiaciarni z Krakowa mający doświadczenie w układaniu kwiatów i bukietów ślubnych. Na takiej uroczystości nie posiada miejsca na wpadkę z kwiatami, ich niska jakość oczywiście zostanie zauważona przez gości i źle oceniona. Dlatego warto sprawdzać opinię co do kwiaciarni i wybierać umiejętnie zarówno kwiaciarnie z Krakowa jak również pracowników układających dekorację w Sali weselnej czy także kościele. Jednak dekoracja kościoła zależy od proboszcza danej parafii, dlatego warto uprzednio skonsultować się z nim w tej sprawie.