image

Odkryj wyjątkową kolekcję świeżych kwiatów w naszym KWIATOMACIE mieszczącym się na Ruczaju w Krakowie na terenie C.H. Atut ul Czerwone Maki 33. W automacie panuje stała temperatura ok 8stC dlatego bukiety z KWIATOMATU to gwarancja świeżości i piękna bez względu na temperaturę otoczenia. Bukiety ...

Obsługiwane kraje: Polska, UE
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Duża i przestronna kwiaciarnia, która oprócz wyrobów kwiatowych w swojej ofercie posiada duży wybór dodatków dekoracyjnych, takich jak figurki, świeczki, wazony, ekskluzywne doniczki oraz opakowania. Punkt ten oferuje Państwu także usługę dekoracyjnego pakowania prezentów.

Zdecydowana większość spotkań rodzinnych , a oprócz tego przyjacielskich odbywa się w niedzielę. W ten dzień znakomita większość ludzi posiada wówczas wolne i ma możliwość się spotkać bez większych problemów. W Krakowie wszyscy w większości spotykają się we prywatnych domach czy też mieszkaniach i jak to można bywa w przypadku różnych okazji chcą również wręczyć solenizantowi lub solenizantce jakiś skromny prezent. Najbardziej uniwersalnym prezentem są kwiaty, który są bardzo przyjemnym prezentem. W wypadku mniejszych miejscowości ma możliwość być problem z zakupieniem bukietu kwiatów, ponieważ nie na każdym kroku kwiaciarnie są otwarte w niedzielę. Możne tego typu rzeczy sprawdzić w Internecie na przykład. na mojej stronie i zapewnić sobie miejsce gdzie sprzedadzą nam kwiaty świeże i bez problemów. Zdarza się także, że niektóre kwiaciarnie które są standardowe zamknięte w niedzielę są otwarte w tym dniu jeżeli zbiega się z jakimś świętem. Takim okresem szczególnym jest 1 listopada kiedy to znakomita większość osób udaje się na groby powspominać spersonalizowanych bliskich i wyrazić szacunek w chwili obecnej umieszczając na grobie znicze , a oprócz tego kwiaty – najczęściej są to chryzantemy. W Krakowie w tym dniu jest kilka punktów dystrybucji zniczy i kwiatów, więc nie musimy się martwić o dostępność, jednak warto poprzednio zakupić kwiaty w lepszej cenie, ponieważ na cmentarzu jest to dość wysoka cena, chociaż też uzależniony jest od miejsca.