Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Gnojnicy

~3 km Zagorzyce (0)
~3 km Ropczyce (0)
~6 km Borek Wielki (0)
~7 km Iwierzyce (0)
~7 km Ostrów (0)
~8 km Będziemyśl (0)
~9 km Lubzina (0)
~11 km Ocieka (0)
~13 km Pstrągowa (0)
~14 km Brzeziny (0)
~14 km Zgłobień (0)
~15 km Grodzisko (0)

Bardzo zwykłym prezentem na walentynki są kwiaty , a dodatkowo wszystkie kompozycje kwiatowe (również sztuczne kwiaty, które są bardziej oryginalnym prezentem, te przygotowane w technologii origami są bardzo kreatywne i rozbudzają wyobraźnię). Bukiety mogą być też przygotowane na zamówienie w kwiaciarni w Gnojnicy przez wykwalifikowanego florystę. Warto dodać o dołączeniu karteczki do bukietu jeżeli już chcemy aby był on wręczony przez kuriera na miejscu pracy mojej/naszego wybranki/wybranego. Walentynki to komercyjne święto, niemniej jednak warto pamiętać aby dzień walentynek był niemal codziennie dla nas. Możliwy jest również zakup innych prezentów na walentynki jak czekoladki czy bukiet z lizaków Ew. kosz z czekoladami , a dodatkowo słodyczami. Warto dodać, że głównie w walentynkach chodzi o bliskość z drugim człowiekiem, więc nie zapomnijmy zarezerwować drugiej osobie odpowiednią ilość czasu z nią spędzoną. Głównie sam fakt, że przebywamy z drugą osobą jest ważna i należy to docenić. Przenigdy nie wie się czy spędzimy ze sobą jeszcze więcej czasu.