Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Sędziszowa Małopolskiego

~12 km Bratkowice (1)
~3 km Borek Wielki (0)
~4 km Gnojnica (0)
~5 km Będziemyśl (0)
~6 km Iwierzyce (0)
~6 km Zagorzyce (0)
~6 km Ropczyce (0)
~8 km Ostrów (0)
~10 km Ocieka (0)
~12 km Lubzina (0)
~12 km Zgłobień (0)
~13 km Świlcza (0)
~14 km Pstrągowa (0)
~15 km Niechobrz (0)
~15 km Mrowla (0)

Posiadanie prywatnej kwiaciarni w Sędziszowie Małopolskim to w większości wypadków ciężka praca. Powinno się wcześnie wstawać ażeby zdążyć na targi, które są właśnie bardzo wcześnie rano. Później warto mieć na uwadze, że najwięcej klientów przychodzi wieczorami , a dodatkowo w święta a też soboty i niedziele. Wiąże się to z ciężką pracą i poświęceniem. W wielu kwiaciarniach pracuje w nich cała rodzina i jest to firma rodzinna, ponieważ tak mogą w ogólności spędzić ze sobą czas. Posiadanie kwiaciarni to faktycznie ciężki kawałek chleba, prawdopodobnie że specjalizujemy się w kwiatach dla bogatych ludzi, ale też i tutaj jest spora konkurencja.