Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Wielopola Skrzyńskiego

~4 km Brzeziny (0)
~8 km Stępina (0)
~8 km Zagorzyce (0)
~8 km Grodzisko (0)
~9 km Pstrągowa (0)
~9 km Grudna Dolna (0)
~11 km Markuszowa (0)
~11 km Gnojnica (0)
~11 km Frysztak (0)
~11 km Ropczyce (0)
~12 km Gogołów (0)
~13 km Iwierzyce (0)
~14 km Lubzina (0)
~14 km Siedliska-Bogusz (0)

W niedzielę dużo ludzi z Wielopola Skrzyńskiego spotyka się pośród rodzinnym i są różnorakie imprezy okolicznościowe, dlatego poszukiwane są kwiaciarnie. W kwiaciarni w Wielopolu Skrzyńskim można nabyć kwiaty i bukiety. Na pewno można to zrobić stosownie uprzednio, niemniej jednak spora większość ludzi nie pamięta o takich sprawach, co także wymaga planowania i sprawnej organizacji. Dlatego spora większość kwiaciarni działa także w niedzielę, niemniej jednak jest to uzależnione do miejsca. Czasami w pewnych sytuacjach kwiaciarni otwartych w niedzielę w mniejszych miejscowościach jest mało, niemniej jednak wystarczy pojechać do większej miejscowości i tam z całą pewnością znajdą się kwiaciarnie czynne w niedziele, które posiadają stosownie przeszkolonych pracowników.