Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Łączek Kucharskich

~5 km Lubzina (0)
~5 km Ropczyce (0)
~8 km Gnojnica (0)
~8 km Zagorzyce (0)
~9 km Brzeziny (0)
~9 km Grudna Dolna (0)
~9 km Ostrów (0)
~10 km Dębica (0)
~12 km Borek Wielki (0)
~13 km Żyraków (0)
~14 km Ocieka (0)
~14 km Siedliska-Bogusz (0)
~14 km Iwierzyce (0)
~14 km Straszęcin (0)
~15 km Pustków (0)
~15 km Grabiny (0)
~15 km Stępina (0)

Wielu ludzi idąc na pogrzeb zastanawia się nad kwiatami, jakie powinni złożyć na grobie. Generalnie bardzo często spotyka się wieńce pogrzebowe , a ponadto wiązanki. Wieńce składane są poprzez najbliższą rodzinę, ale też poprzez współpracowników i delegacje firmowe. Posiadają one konstrukcje umożliwiające postawienie pionowo, dzięki nóżkom można je bardzo dobrze eksponować. Są one bardzo często sporych rozmiarów, w przeciwieństwie do wiązanek, które są dość dużo mniejsze. Wiązanki bardzo często składa dalsza rodzina, znajomi i przyjaciele, posiadają one kształt łzy lub owalu i podkład z jodły lub liści. Nie posiada określonych zasad dotyczących wyboru kwiatów, choć raczej należy unikać dużych kontrastów kolorystycznych. Bardzo dobrze sprawdza się połączenie czerwieni z zielenią, niektórzy wybierają także biel lub różne odcienie fioletu. Odpowiednia kwiaciarnia z Łączek Kucharskich dobierze z nas kolory bardzo dobrze! Bardzo istotne jest też zwrócenie wątpliwości na trwałość kwiatów, które się wybierze, przykładowo w gorące dni nie są polecane delikatne róże, które z kolei doskonale sprawdzają się gdy jest chłodniej.