Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Zapraszam serdecznie  codziennie na zakupy do naszej kwiaciarni  w ofercie mamy ogromny wybor zniczy wkladow a takze kwiaty sztuczne  kompozycje nagrobne w atrakcyjnych cenach stroiki na rozne swiateczne okazje a takze bukiety okolicznosciowe wience od 40zl. wiazanki pogrzebowe i wiele innych ...

Obsługiwane kraje: Polska, Świat
Kreator bukietów: Tak
Potwierdzenie dostawy SMS: TAK
Dodatki: odżywki do kwiatów, czekoladki, kartka dekoracyjna, torty
kliknij aby zobaczyć ofertę

doręczanie kwiatów

image

Kwiaciarnia "Róża" oferuje :- Wieńce,- Wiązanki,- Bukiety,- Upominki okolicznościowe Dynów, ul. Rynek 11Nr tel : 666 924 545606 450 757 ( po godzinie 18.00 )

image

w okolicy Zagorzyc

~3 km Gnojnica (0)
~5 km Iwierzyce (0)
~6 km Ropczyce (0)
~8 km Będziemyśl (0)
~9 km Borek Wielki (0)
~9 km Pstrągowa (0)
~10 km Ostrów (0)
~11 km Lubzina (0)
~12 km Grodzisko (0)
~12 km Brzeziny (0)
~13 km Zgłobień (0)
~14 km Czudec (0)
~14 km Niechobrz (0)
~14 km Ocieka (0)

Wiele osób nie ma czasu ażeby w ciągu dnia wręczyć kwiaty lub bukiet ukochanej osobie. Dlatego niemało osób korzysta z przesyłki kwiatów. Za radą kuriera przesyła się kwiaty stosownie poprzednio zakupione (w zdecydowanej większości przypadków przez telefon lub globalną sieć Internet). Jest to świetny koncepcja jeśli chcemy wręczyć ukochanej osobie kwiaty do pracy to jest najlepszy metodę na to. Ceny przesyłki są podobne do ceny przesyłki normalnych rzeczy. Niektóre kwiaciarnie w Zagorzycach oferują darmową przesyłkę kwiatów wyłącznie na terenie Zagorzyc, a poza terenem Zagorzyc jest dopłata. Wynika to z faktu, że kwiaciarnia posiada spersonalizowanych kurierów, ale w większości kwiaciarnie internetowe mają ujednolicony koszt dostawy i można zamówić kwiaty do dowolnego miejsca w Polsce np. Zagorzyc nawet z Wielkiej Brytanii czy innego miejsca na świecie. Wystarczy wyłącznie dostęp do globalnej sieci lub telefonu.